STAN SMITH
STAN SMITH
STAN SMITH
STAN SMITH
STAN SMITH
STAN SMITH
STAN SMITH
STAN SMITH
STAN SMITH
STAN SMITH
ADIDAS

STAN SMITH

код на производ: EE6665
7.388,00 MKD
7.388,00 MKD
4.433,00 MKD
заштеда: 2.955,00 MKD
извести ме за попусти

Погледнете ги најновите модели.

провери достапност
 • 10
  44 2/3
 • 10-
  45 1/3
 • 11
  46
 • 11-
  46 2/3
 • 12
  47 1/3
 • 12-
  48
 • 13
  48 2/3
 • 13-
  49 1/3
 • 14
  50
 • 14-
  50.5
 • 6
  39 1/3
 • 6-
  40
 • 7
  40 2/3
 • 7-
  41 1/3
 • 8
  42
 • 8-
  42 2/3
 • 9
  43 1/3
 • 9-
  44
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Состав
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд ADIDAS
Возраст За возрасни
големина EU veličina Величина во cm
10 44 2/3 28.5
10- 45 1/3 29
11 46 29.5
11- 46 2/3 30
12 47 1/3 30.5
12- 48 31
13 48 2/3 31.5
13- 49 1/3 32
14 50 32.5
14- 50.5 33
6 39 1/3 24,5
6- 40 25
7 40 2/3 25,5
7- 41 1/3 26
8 42 26,5
8- 42 2/3 27
9 43 1/3 27,5
10 44 2/3 28,5
10- 45 1/3 29
11 46 29,5
11- 46 2/3 30
12 47 1/3 30,5
12- 48 31
13 48 2/3 31,5
13- 49 1/3 32
14 50 32,5
14- 50,5 33
9- 44 28

остави коментар

слични производи

6.188,00 MKD
6.433,00 MKD
9.190,01 MKD
2.933,00 MKD
4.190,00 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Маица CD6833
1.301,00 MKD
заштеда 30%
1.859,00 MKD
2.188,00 MKD
големина
2XL
3XL
L
M
S
XL
XS
XXS
Sačuvano u omiljne
Маица ED7196
1.322,00 MKD
заштеда 30%
1.888,00 MKD
големина
10
11
12
13
14
2XL
3XL
4
5
6
7
8
9
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Маица DH3898
1.191,00 MKD
заштеда 25%
1.588,00 MKD
1.888,00 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Маица BQ3065
1.095,00 MKD
заштеда 15%
1.288,01 MKD
2.188,00 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
XS
string(0) ""
string(0) ""