AIR MAX 270
AIR MAX 270
AIR MAX 270
AIR MAX 270
AIR MAX 270
AIR MAX 270
AIR MAX 270
AIR MAX 270
AIR MAX 270
AIR MAX 270
NIKE

AIR MAX 270

код на производ: AH8050-026
9.990,00 MKD
9.990,00 MKD
9.990,00 MKD
заштеда: 0,00 MKD
извести ме за попусти

Погледнете ги најновите модели.

провери достапност
 • 10
  44
 • 10.5
  44.5
 • 11
  45
 • 11.5
  45.5
 • 12
  46
 • 12.5
  47
 • 13
  47.5
 • 14
  48.5
 • 15
  49
 • 6
  38.5
 • 6.5
  39
 • 7
  40
 • 7.5
  40.5
 • 8
  41
 • 8.5
  42
 • 9
  42.5
 • 9.5
  43
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Состав
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
големина EU veličina Величина во cm
12.5 47 30.5
6 38.5 24
7 40 25
8 41 26
9 42.5 27
10 44 28
11 45 29
12 46 30
13 47.5 31
14 48.5 32
15 49 33
6.5 39 24.5
7.5 40.5 25.5
8.5 42 26.5
9.5 43 27.5
10.5 44.5 28.5
11.5 45.5 29.5
12.5 47.5 30.5

остави коментар

слични производи

6.188,00 MKD
6.433,00 MKD
9.190,01 MKD
2.933,00 MKD
4.190,00 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Маица AR4995-071
946,00 MKD
заштеда 30%
1.352,00 MKD
1.690,00 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Маица BV7637-657
1.990,00 MKD
големина
2XL
3XL
4XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер BQ8468-091
2.626,00 MKD
заштеда 20%
3.283,00 MKD
4.690,00 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
M
S
XL
XS
string(0) ""
string(0) ""