PUMA RS-X CORE
PUMA RS-X CORE
PUMA RS-X CORE
PUMA RS-X CORE
PUMA RS-X CORE
PUMA RS-X CORE
PUMA RS-X CORE
PUMA RS-X CORE
PUMA RS-X CORE
PUMA RS-X CORE
PUMA

PUMA RS-X CORE

код на производ: 369666-04
6.790,00 MKD
6.790,00 MKD
6.790,00 MKD
заштеда: 0,00 MKD
извести ме за попусти

Погледнете ги најновите модели.

провери достапност
 • 36
  *
 • 37
  *
 • 37.5
  *
 • 38
  38
 • 38.5
  38.5
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 42.5
  42.5
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 44.5
  44.5
 • 45
  45
 • 46
  46
 • 46.5
  *
 • 47
  47
 • 48
  *
 • 48.5
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Состав
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
големина EU veličina Величина во cm
38 38 24
38.5 38.5 24.5
39 39 25
40 40 25.5
40.5 40.5 26
41 41 26.5
42 42 27
42.5 42.5 27.5
43 43 28
44 44 28.5
44.5 44.5 29
45 45 29.5
46 46
47 47

остави коментар

слични производи

6.188,00 MKD
6.433,00 MKD
9.190,01 MKD
2.933,00 MKD
4.190,00 MKD
string(0) ""
string(0) ""