DISRUPTOR S LOW WMN
DISRUPTOR S LOW WMN
DISRUPTOR S LOW WMN
DISRUPTOR S LOW WMN
DISRUPTOR S LOW WMN
DISRUPTOR S LOW WMN
DISRUPTOR S LOW WMN
DISRUPTOR S LOW WMN
DISRUPTOR S LOW WMN
DISRUPTOR S LOW WMN
FILA

DISRUPTOR S LOW WMN

код на производ: 1010605-71Q
7.990 MKD
7.990 MKD
5.593 MKD
заштеда: 2.397 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  41.5
 • 10,5
  *
 • 11
  *
 • 11,5
  *
 • 12
  *
 • 12,5
  *
 • 13
  *
 • 13,5
  *
 • 14
  *
 • 15
  *
 • 5
  *
 • 5,5
  *
 • 6
  37
 • 6,5
  *
 • 7
  38
 • 7,5
  *
 • 8
  39
 • 8,5
  *
 • 9
  40
 • 9,5
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд FILA
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
6 37 23
7 38 24
8 39 25
9 40 26
10 41.5 27

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

3.592 MKD
4.490 MKD
4.392 MKD
5.490 MKD
3.992 MKD
4.990 MKD
5.432 MKD
6.790 MKD
string(0) ""
string(0) ""