CHUCK 70
CHUCK 70
CHUCK 70
CHUCK 70
CHUCK 70
CHUCK 70
CHUCK 70
CHUCK 70
CHUCK 70
CHUCK 70
CONVERSE

CHUCK 70

код на производ: 165050C
6.790 MKD
6.790 MKD
4.074 MKD
заштеда: 2.716 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  41.5
 • 10.5
  42
 • 11
  42.5
 • 11.5
  43
 • 12
  43
 • 13
  43.5
 • 3
  33
 • 3.5
  33.5
 • 4
  36.5
 • 4.5
  37
 • 5
  35
 • 5.5
  36
 • 6
  36.5
 • 6.5
  37
 • 7
  37.5
 • 7.5
  38
 • 8
  39
 • 8.5
  39.5
 • 9
  40
 • 9.5
  41
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд CONVERSE
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
5 35 22
5.5 36 22.5
6 36.5 23.5
6.5 37 23.5
7 37.5 24
7.5 38 24.5
8 39 24.7
8.5 39.5 25
9 40 25.5
9.5 41 26
10 41.5 26.5
10.5 42 27
11 42.5 27.5
11.5 43 28
4.5 37 23.5
4 36.5 23
3.5 33.5 19.5
3 33 19
12 43 28
13 43.5 28.5

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""