W AF1 SAGE LOW
W AF1 SAGE LOW
W AF1 SAGE LOW
W AF1 SAGE LOW
W AF1 SAGE LOW
W AF1 SAGE LOW
W AF1 SAGE LOW
W AF1 SAGE LOW
W AF1 SAGE LOW
W AF1 SAGE LOW
NIKE

W AF1 SAGE LOW

код на производ: AR5339-602
7.290,00 MKD
7.290,00 MKD
7.290,00 MKD
заштеда: 0,00 MKD
извести ме за попусти

Погледнете ги најновите модели.

провери достапност
 • 10
  42
 • 10,5
  42.5
 • 11
  43
 • 11,5
  44
 • 12
  44.5
 • 12,5
  45
 • 13
  45.5
 • 13,5
  49
 • 14
  47
 • 15
  48
 • 5
  35.5
 • 5,5
  36
 • 6
  36.5
 • 6,5
  37.5
 • 7
  38
 • 7,5
  38.5
 • 8
  39
 • 8,5
  40
 • 9
  40.5
 • 9,5
  41
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Состав
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
големина EU veličina Величина во cm
10 42 27
11 43 28
12 44.5 29
13 45.5 30
14 47 31
15 48 32
5 35.5 22
6 36.5 23
7 38 24
8 39 25
9 40.5 26
5,5 36 22.5
6,5 37.5 23.5
7,5 38.5 24.5
8,5 40 25.5
9,5 41 26.5
10,5 42.5 27.5
11,5 44 28.5
12,5 45 29.5
13,5 49 33

остави коментар

слични производи

11.990,00 MKD
8.688,00 MKD
11.990,00 MKD
8.690,00 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Маица BV7637-010
1.692,00 MKD
заштеда 15%
1.990,00 MKD
големина
2XL
3XL
4XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер 939998-091
3.283,00 MKD
заштеда 30%
4.690,00 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер AR3052-121
3.003,00 MKD
заштеда 30%
4.290,00 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
L
M
S
XL
XS
string(0) ""
string(0) ""