W AF1 SAGE LOW
W AF1 SAGE LOW
W AF1 SAGE LOW
W AF1 SAGE LOW
W AF1 SAGE LOW
W AF1 SAGE LOW
W AF1 SAGE LOW
W AF1 SAGE LOW
W AF1 SAGE LOW
W AF1 SAGE LOW
W AF1 SAGE LOW
W AF1 SAGE LOW
NIKE

W AF1 SAGE LOW

код на производ: AR5339-002
7.290,00 MKD
7.290,00 MKD
7.290,00 MKD
заштеда: 0,00 MKD
извести ме за попусти

Погледнете ги најновите модели.

провери достапност
 • 10
  42
 • 10,5
  42.5
 • 11
  43
 • 11,5
  44
 • 12
  44.5
 • 12,5
  45
 • 13
  45.5
 • 13,5
  49
 • 14
  47
 • 15
  48
 • 5
  35.5
 • 5,5
  36
 • 6
  36.5
 • 6,5
  37.5
 • 7
  38
 • 7,5
  38.5
 • 8
  39
 • 8,5
  40
 • 9
  40.5
 • 9,5
  41
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Sastav
Kategorija Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
големина EU veličina Величина во cm
10 42 27
11 43 28
12 44.5 29
13 45.5 30
14 47 31
15 48 32
5 35.5 22
6 36.5 23
7 38 24
8 39 25
9 40.5 26
5,5 36 22.5
6,5 37.5 23.5
7,5 38.5 24.5
8,5 40 25.5
9,5 41 26.5
10,5 42.5 27.5
11,5 44 28.5
12,5 45 29.5
13,5 49 33

остави коментар

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Маица AO0664-100
1.603,00 MKD
заштеда 30%
2.290,00 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Маица 696707-104
887,00 MKD
заштеда 25%
1.183,00 MKD
1.690,00 MKD
големина
2XL
3XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Маица AR6347-010
2.093,00 MKD
заштеда 30%
2.990,00 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
L
M
S
XL
XS
string(0) ""
string(0) ""