W NIKE M2K TEKNO
NIKE

W NIKE M2K TEKNO

код на производ: AO3108-001
6.590,00 MKD
6.590,01 MKD
6.590,00 MKD
заштеда: 0,01 MKD
извести ме за попусти

Погледнете ги најновите модели.

провери достапност
 • 10
  42
 • 10,5
  42.5
 • 11
  43
 • 11,5
  44
 • 12
  44.5
 • 12,5
  45
 • 13
  45.5
 • 13,5
  49
 • 14
  47
 • 15
  48
 • 5
  35.5
 • 5,5
  36
 • 6
  36.5
 • 6,5
  37.5
 • 7
  38
 • 7,5
  38.5
 • 8
  39
 • 8,5
  40
 • 9
  40.5
 • 9,5
  41
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Sastav
Kategorija Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
големина EU veličina Величина во cm
10 42 27
11 43 28
12 44.5 29
13 45.5 30
14 47 31
15 48 32
5 35.5 22
6 36.5 23
7 38 24
8 39 25
9 40.5 26
5,5 36 22.5
6,5 37.5 23.5
7,5 38.5 24.5
8,5 40 25.5
9,5 41 26.5
10,5 42.5 27.5
11,5 44 28.5
12,5 45 29.5
13,5 49 33

остави коментар

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Маица AR6347-010
2.093,00 MKD
заштеда 30%
2.990,00 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер BV3344-010
4.390,00 MKD
големина
10
11
12
13
14
2XL
3XL
4
5
6
7
8
9
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер 928483-622
3.818,00 MKD
заштеда 15%
4.492,00 MKD
5.990,00 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
M
S
XL
XS
string(0) ""
string(0) ""