NITE JOGGER W
NITE JOGGER W
NITE JOGGER W
NITE JOGGER W
NITE JOGGER W
NITE JOGGER W
NITE JOGGER W
NITE JOGGER W
NITE JOGGER W
NITE JOGGER W
NITE JOGGER W
NITE JOGGER W
ADIDAS

NITE JOGGER W

код на производ: EE5907
8.088,00 MKD
8.088,00 MKD
7.279,00 MKD
заштеда: 809,00 MKD
извести ме за попусти

Погледнете ги најновите модели.

провери достапност
 • 10
  44 2/3
 • 10-
  45 1/3
 • 11
  46
 • 11-
  46 2/3
 • 12
  47 1/3
 • 3-
  36
 • 4
  36 2/3
 • 4-
  37 1/3
 • 5
  38
 • 5-
  38 2/3
 • 6
  39 1/3
 • 6-
  40
 • 7
  40 2/3
 • 7-
  41 1/3
 • 8
  42
 • 8-
  42 2/3
 • 9
  43 1/3
 • 9-
  44
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Состав
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд ADIDAS
Возраст За возрасни
големина EU veličina Величина во cm
10 44 2/3 28.5
10- 45 1/3 29
11 46 29.5
11- 46 2/3 30
12 47 1/3 30.5
3- 36 22
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 23
5 38 23.5
5- 38 2/3 24
6 39 1/3 24.5
6- 40 25
7 40 2/3 25.5
7- 41 1/3 26
8 42 26.5
8- 42 2/3 27
9 43 1/3 27.5
9- 44 28
3-

остави коментар

слични производи

11.990,00 MKD
8.688,00 MKD
11.990,00 MKD
8.690,00 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Маица CV9888
1.510,00 MKD
заштеда 20%
1.888,00 MKD
големина
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
Дуксер EC0766
3.645,00 MKD
заштеда 15%
4.288,00 MKD
големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
Маица DH5786
2.288,00 MKD
заштеда 26%
3.088,00 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер DV1635
3.421,00 MKD
заштеда 30%
4.888,00 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
string(0) ""
string(0) ""