FALCON W
FALCON W
FALCON W
FALCON W
FALCON W
FALCON W
FALCON W
FALCON W
FALCON W
FALCON W
ADIDAS

FALCON W

код на производ: EE5123

Чекори смело, и биди забележана со adidas Falcon W. Овој модел наоѓа инспирација од тркачките патики од 90-тите и ве освојува со својот атрактивен дизајн и супериорната удобност.

6.188 MKD
6.188 MKD
3.713 MKD
заштеда: 2.475 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  44 2/3
 • 10-
  45 1/3
 • 11
  46
 • 11-
  46 2/3
 • 12
  47 1/3
 • 3-
  36
 • 4
  36 2/3
 • 4-
  37 1/3
 • 5
  38
 • 5-
  38 2/3
 • 6
  39 1/3
 • 6-
  40
 • 7
  40 2/3
 • 7-
  41 1/3
 • 8
  42
 • 8-
  42 2/3
 • 9
  43 1/3
 • 9-
  44
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

Чекори смело, и биди забележана со adidas Falcon W.

Овој модел наоѓа инспирација од тркачките патики од 90-тите и ве освојува со својот атрактивен дизајн и супериорната удобност.

Горниот дел на патиките е направен во ретро стил со комбинирање на мрежен материјал, велур и метални TPU елементи кои носат сјај и свежина.

Подигнатиот ѓон носи отмена силуета и спортска елеганција на градските улици.

Овие женски патики совршено се вклопуваат во различни модни стилови.

Комбинирајте смело и бидете забележани.

Спецификација:

• .Женски патики

• Плиток модел

• Врзување

• Горен дел: текстил, кожа, детали TPU

• EVA среден ѓон

• Систем за стабилизација на торзијата

• Гумен ѓон

• Боја: црна – core black / shok pink / ftwr white

• Код на производ: EE5123

карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
10 44 2/3 28.5
10- 45 1/3 29
11 46 29.5
11- 46 2/3 30
12 47 1/3 30.5
3- 36 22
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 23
5 38 23.5
5- 38 2/3 24
6 39 1/3 24.5
6- 40 25
7 40 2/3 25.5
7- 41 1/3 26
8 42 26.5
8- 42 2/3 27
9 43 1/3 27.5
9- 44 28
3-

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер FM3288
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.582 MKD
заштеда 30%
3.688 MKD
големина
30
32
34
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
Дуксер FL4134
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.393 MKD
заштеда 40%
3.988 MKD
големина
30
32
34
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
Дуксер FM7179
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.844 MKD
заштеда 50%
3.688 MKD
големина
28
30
32
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Дуксер GC6792
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.582 MKD
заштеда 30%
3.688 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
string(0) ""
string(0) ""