SAMBAROSE W
SAMBAROSE W
SAMBAROSE W
SAMBAROSE W
SAMBAROSE W
SAMBAROSE W
SAMBAROSE W
SAMBAROSE W
SAMBAROSE W
SAMBAROSE W
ADIDAS

SAMBAROSE W

код на производ: CG6461
7.388,00 MKD
7.388,00 MKD
7.388,00 MKD
заштеда: 0,00 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 4
  36 2/3
 • 4-
  37 1/3
 • 5
  38
 • 5-
  38 2/3
 • 6
  39 1/3
 • 6-
  40
 • 7
  40 2/3
 • 7-
  41 1/3
 • 8
  42
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Sastav
Kategorija Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд ADIDAS
Возраст За возрасни
големина EU veličina Величина во cm
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 23
5 38 23.5
5- 38 2/3 24
6 39 1/3 24.5
6- 40 25
7 40 2/3 25.5
7- 41 1/3 26
8 42 26.5

остави коментар

слични производи

12.690,00 MKD
7.290,00 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Маица CW0710
1.072,00 MKD
заштеда 40%
1.788,00 MKD
големина
2XL
3XL
L
M
S
XL
XS
XXS
Sačuvano u omiljne
Маица ED6917
1.888,00 MKD
големина
10
11
12
13
14
2XL
3XL
4
5
6
7
8
9
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер S96071
1.488,00 MKD
заштеда 52%
3.088,00 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
Дуксер BS4945
6.829,00 MKD
заштеда 10%
7.588,00 MKD
11.088,00 MKD
големина
2XL
2XS
L
M
S
XL
XS
string(0) ""
string(0) ""