DEERUPT RUNNER C
DEERUPT RUNNER C
DEERUPT RUNNER C
DEERUPT RUNNER C
DEERUPT RUNNER C
DEERUPT RUNNER C
DEERUPT RUNNER C
DEERUPT RUNNER C
ADIDAS

DEERUPT RUNNER C

код на производ: CG6851
3.688 MKD
3.688 MKD
2.213 MKD
заштеда: 1.475 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  33
 • 1-
  33,5
 • 10-K
  28,5
 • 10K
  28
 • 11-K
  30
 • 11K
  29
 • 12-K
  31
 • 12K
  30,5
 • 13-K
  32
 • 13K
  31,5
 • 2
  34
 • 2-
  35
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За девојчиња
Возраст Мали деца
Бренд ADIDAS
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
10K 28 17
10-K 28,5 17,5
11K 29 18
13-K 32 20
2 34 21
11-K 30 18,3
12K 30,5 18,7
12-K 31 19
13K 31,5 19,5
1 33 20,3
1- 33,5 20,7
2- 35 21,7

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""