SUPERSTAR W
SUPERSTAR W
SUPERSTAR W
SUPERSTAR W
SUPERSTAR W
SUPERSTAR W
SUPERSTAR W
SUPERSTAR W
SUPERSTAR W
SUPERSTAR W
ADIDAS

SUPERSTAR W

код на производ: CM8414
7.388,00 MKD
7.388,00 MKD
5.172,00 MKD
заштеда: 2.216,00 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 3
  35.5
 • 3-
  36
 • 4
  36 2/3
 • 4-
  37 1/3
 • 5
  38
 • 5-
  38 2/3
 • 6
  39 1/3
 • 6-
  40
 • 7
  40 2/3
 • 7-
  41 1/3
 • 8
  42
 • 8-
  42 2/3
 • 9
  43 1/3
 • 9-
  44
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Цел LIFESTYLE
Бренд ADIDAS
Возраст За возрасни
големина EU veličina Величина во cm
3 35.5 21.9
3- 36 22
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 23
5 38 23.5
5- 38 2/3 24
6 39 1/3 24.5
6- 40 25
7 40 2/3 25.5
7- 41 1/3 26
8 42 26.5
8- 42 2/3 27
9 43 1/3 27.5
9- 44 28
3-

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

2.723,00 MKD
3.890,00 MKD
2.723,00 MKD
3.890,00 MKD
9.621,00 MKD
10.690,00 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер FM3307
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.213,00 MKD
заштеда 40%
3.688,00 MKD
големина
30
32
34
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
Дуксер CE2408
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.144,00 MKD
заштеда 50%
4.288,00 MKD
големина
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
Дуксер FM3297
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.582,00 MKD
заштеда 30%
3.688,00 MKD
големина
30
32
34
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
Дуксер DV0858
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.492,00 MKD
заштеда 30%
4.988,00 MKD
големина
32
34
36
38
40
42
string(0) ""
string(0) ""