NIKE AIR MAX 270 NIKE AIR MAX 270 NIKE AIR MAX 270 NIKE AIR MAX 270 NIKE AIR MAX 270

NIKE AIR MAX 270

Патики
код на производ: AH8050-020
9.990,00 MKD
9.990,00 MKD
заштеда: 0,00 MKD
 • 10
  44
 • 10.5
  44.5
 • 11
  45
 • 11.5
  45.5
 • 12
  46
 • 12.5
  47
 • 13
  47.5
 • 14
  48.5
 • 15
  49.5
 • 6
  38.5
 • 6.5
  39
 • 7
  40
 • 7.5
  40.5
 • 8
  41
 • 8.5
  42
 • 9
  42.5
 • 9.5
  43
2
1
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222

остави коментар

карактеристики вредност
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Комплетирајте outfit

4.613,00 MKD
6.590,00 MKD
1.112,00 MKD
1.390,00 MKD
1.990,00 MKD
string(0) ""