БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Патики MARATHON TECH W
adidas Патики MARATHON TECH W
adidas Патики MARATHON TECH W
adidas Патики MARATHON TECH W
adidas

adidas Патики MARATHON TECH W

код на производ: G27696
8.088 MKD
8.088 MKD
8.088 MKD
заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
  38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
  39 1/3
 • 40
 • 40 2/3
  40 2/3
 • 41 1/3
  41 1/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Цврстиот горен дел на овие патики комбинира мрежест прозрачен дел и прекривки од велур со легендарните 3-Stripes. Благодарение на средниот Boost ѓон удобноста ви е загарантирана.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Regular fit

• Врзување со врвки

• Мрежест горен дел со прекривки од велур

• Текстилна постава; Гумен надворешен ѓон

• Среден Boost ѓон

• Код на производот: G27696

карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За возрасни
Бренд adidas
Пол За жени
Основната поделба Обувки

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер HC4473
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.812 MKD
заштеда 40%
4.688 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Дуксер H18042
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.988 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Дуксер HJ7870
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.372 MKD
заштеда 30%
3.388 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Дуксер GN2954
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.788 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики GX1841
7.588 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики GY8198
Prosecna ocena:
ocene
2
glasa
2
5.910 MKD
заштеда 20%
7.388 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-