DISRUPTOR LOW WMN
FILA

DISRUPTOR LOW WMN

код на производ: 1010302-1FG
6.190 MKD
6.190 MKD
6.190 MKD
заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти

S&B картичка Ви овозможува повеќе - ИСКОРИСТИ 20% ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ!

Додај ги во твојата кошничка за купување твоите омилени артикли обележани со знак S&B, внесете го Вашиот код од картичката и оствари дополнителен попуст од 20%!

Погледнете ги најновите модели.

провери достапност
 • 10
  41.5
 • 10,5
  *
 • 11
  *
 • 11,5
  *
 • 12
  *
 • 12,5
  *
 • 13
  *
 • 13,5
  *
 • 14
  *
 • 15
  *
 • 5
  *
 • 5,5
  *
 • 6
  37
 • 6,5
  *
 • 7
  38
 • 7,5
  *
 • 8
  39
 • 8,5
  *
 • 9
  40
 • 9,5
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд FILA
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
6 37 23
7 38 24
8 39 25
9 40 26
10 41.5 27

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""