DISRUPTOR LOW WMN
DISRUPTOR LOW WMN
DISRUPTOR LOW WMN
DISRUPTOR LOW WMN
DISRUPTOR LOW WMN
DISRUPTOR LOW WMN
DISRUPTOR LOW WMN
DISRUPTOR LOW WMN
DISRUPTOR LOW WMN
DISRUPTOR LOW WMN
DISRUPTOR LOW WMN
DISRUPTOR LOW WMN
FILA

DISRUPTOR LOW WMN

код на производ: 1010302-71A
7.390,00 MKD
6.281,00 MKD
6.281,00 MKD
заштеда: 1.109,00 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  41.5
 • 10,5
  *
 • 11
  *
 • 11,5
  *
 • 12
  *
 • 12,5
  *
 • 13
  *
 • 13,5
  *
 • 14
  *
 • 15
  *
 • 5
  *
 • 5,5
  *
 • 6
  37
 • 6,5
  *
 • 7
  38
 • 7,5
  *
 • 8
  39
 • 8,5
  *
 • 9
  40
 • 9,5
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Состав
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд FILA
Возраст За возрасни
големина EU veličina Величина во cm
6 37 23
7 38 24
8 39 25
9 40 26
10 41.5 27

остави коментар

слични производи

11.990,00 MKD
8.688,00 MKD
11.990,00 MKD
8.690,00 MKD
string(0) ""
string(0) ""