SUPERSTAR
ADIDAS

SUPERSTAR

код на производ: G27810
6.188,00 MKD
4.950,01 MKD
3.465,00 MKD
заштеда: 2.723,00 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  44 2/3
 • 10-
  45 1/3
 • 11
  46
 • 11-
  46 2/3
 • 12
  47 1/3
 • 12-
  48
 • 6
  39 1/3
 • 6-
  40
 • 7
  40 2/3
 • 7-
  41 1/3
 • 8
  42
 • 8-
  42 2/3
 • 9
  43 1/3
 • 9-
  44
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Состав
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд ADIDAS
Возраст За возрасни
големина EU veličina Величина во cm
10 44 2/3 28.5
10- 45 1/3 29
11 46 29.5
11- 46 2/3 30
12 47 1/3 30.5
12- 48 31
6 39 1/3 24,5
6- 40 25
7 40 2/3 25,5
7- 41 1/3 26
8 42 26,5
8- 42 2/3 27
9 43 1/3 27,5
10 44 2/3 28,5
10- 45 1/3 29
11 46 29,5
11- 46 2/3 30
12 47 1/3 30,5
12- 48 31
9- 44 28

остави коментар

слични производи

12.690,00 MKD
12.690,00 MKD
11.590,00 MKD
12.390,00 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер DV2019
3.421,00 MKD
заштеда 30%
4.888,00 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер EK0259
2.993,00 MKD
заштеда 40%
4.988,00 MKD
големина
10
11
12
13
14
2XL
3XL
4
5
6
7
8
9
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер ED7208
4.988,00 MKD
големина
10
11
12
13
14
2XL
3XL
4
5
6
7
8
9
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер DT7963
2.787,00 MKD
заштеда 35%
4.288,00 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
string(0) ""
string(0) ""