NIKE AIR MAX 90 ESSENTIAL
NIKE

NIKE AIR MAX 90 ESSENTIAL

код на производ: AJ1285-103
9.190,00 MKD
9.190,01 MKD
6.433,00 MKD
заштеда: 2.757,01 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  44
 • 10,5
  44.5
 • 11
  45
 • 11,5
  45.5
 • 12
  46
 • 12,5
  47
 • 13
  47.5
 • 13,5
  48
 • 14
  48.5
 • 15
  49
 • 6
  38.5
 • 6,5
  39
 • 7
  40
 • 7,5
  40.5
 • 8
  41
 • 8,5
  42
 • 9
  42.5
 • 9,5
  43
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Sastav
Kategorija Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
големина EU veličina Величина во cm
6 38.5 24
6,5 39 24.5
7 40 25
7,5 40.5 25.5
8 41 26
8,5 42 26.5
9 42.5 27
9,5 43 27.5
10 44 28
10,5 44.5 28.5
11 45 29
11,5 45.5 29.5
12 46 30
12,5 47 30.5
13 47.5 31
13,5 48 31.5
14 48.5 32
15 49 33

остави коментар

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Маица AR2232-010
2.093,00 MKD
заштеда 30%
2.990,00 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Маица BQ0702-010
1.393,00 MKD
заштеда 30%
1.990,00 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
L
M
S
XL
XS
string(0) ""
string(0) ""