AIR JORDAN 1 RETRO HIGH OG

AIR JORDAN 1 RETRO HIGH OG

Патики
код на производ: 555088-311
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222

остави коментар

карактеристики вредност
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Комплетирајте outfit

Препорачани производи

6.282,00 MKD
7.390,00 MKD
7.390,00 MKD
CLASSIC CORTEZ NYLON
За тинејџери
подетално
5.390,00 MKD
string(0) ""