NIKE FORCE 1 '18 VDAY (TD)
NIKE FORCE 1 '18 VDAY (TD)
NIKE FORCE 1 '18 VDAY (TD)
NIKE FORCE 1 '18 VDAY (TD)
NIKE FORCE 1 '18 VDAY (TD)
NIKE FORCE 1 '18 VDAY (TD)
NIKE

NIKE FORCE 1 '18 VDAY (TD)

код на производ: AV0751-400
3.690 MKD
2.767 MKD
2.214 MKD
заштеда: 1.476 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10C
  27
 • 2.5C
  *
 • 2C
  17
 • 3.5C
  *
 • 3C
  18.5
 • 4.5C
  *
 • 4C
  19.5
 • 5.5C
  *
 • 5C
  21
 • 6.5C
  *
 • 6C
  22
 • 7.5C
  *
 • 7C
  23.5
 • 8.5C
  *
 • 8C
  25
 • 9.5C
  *
 • 9C
  26
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За девојчиња
Возраст За бебе
Бренд NIKE
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
2C 17 8
3C 18.5 9
4C 19.5 10
5C 21 11
6C 22 12
7C 23.5 13
8C 25 14
9C 26 15
10C 27 16

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""