PUMA DEFY WN'S
PUMA

PUMA DEFY WN'S

код на производ: 190949-16
6.190,00 MKD
4.952,00 MKD
3.714,00 MKD
заштеда: 2.476,00 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36
  36
 • 36.5
  *
 • 37
  37
 • 37.5
  37.5
 • 38
  38
 • 38.5
  *
 • 39
  39
 • 39.5
  *
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
 • 41
  41
 • 41.5
  *
 • 42
  42
 • 42.5
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Состав
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
големина EU veličina Величина во cm
38 38 24
39 39 25
42 42 27
40.5 40.5 26
37 37 23
36 36 22.5
37.5 37.5
40 40 25.5
41 41 26.5

остави коментар

слични производи

6.188,00 MKD
5.172,00 MKD
7.388,00 MKD
8.088,00 MKD
string(0) ""
string(0) ""