W AIR FORCE 1 '07 SE PRM W AIR FORCE 1 '07 SE PRM W AIR FORCE 1 '07 SE PRM W AIR FORCE 1 '07 SE PRM W AIR FORCE 1 '07 SE PRM

W AIR FORCE 1 '07 SE PRM

Патики
код на производ: AH6827-500
7.290,00 MKD
7.290,00 MKD
заштеда: 1.458,00 MKD
 • 10
  42
 • 10,5
  42.5
 • 11
  43
 • 11,5
  44
 • 12
  44.5
 • 12,5
  45
 • 13
  45.5
 • 13,5
  49
 • 14
  47
 • 15
  48
 • 5
  35.5
 • 5,5
  36
 • 6
  36.5
 • 6,5
  37.5
 • 7
  38
 • 7,5
  38.5
 • 8
  39
 • 8,5
  40
 • 9
  40.5
 • 9,5
  41
2
1
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222

остави коментар

карактеристики вредност
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Комплетирајте outfit

5.290,00 MKD
7.290,00 MKD
1.338,00 MKD
1.673,00 MKD
2.390,00 MKD

Препорачани производи

5.912,00 MKD
7.390,00 MKD
10.152,00 MKD
12.690,00 MKD
9.032,00 MKD
11.290,00 MKD
CLASSIC CORTEZ NYLON
За тинејџери
20%
подетално
4.312,00 MKD
5.390,00 MKD
3.430,00 MKD
4.288,00 MKD
string(0) ""