GAZELLE CF I
GAZELLE CF I
GAZELLE CF I
GAZELLE CF I
GAZELLE CF I
GAZELLE CF I
GAZELLE CF I
GAZELLE CF I
GAZELLE CF I
GAZELLE CF I
ADIDAS

GAZELLE CF I

код на производ: CQ3138

adidas GAZELLE CF се патики за бебиња. Ретро дизајнот останува верен на моделот од 1991 година.

3.088 MKD
3.088 MKD
2.162 MKD
заштеда: 926 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 3K
  19
 • 4K
  20
 • 5-K
  22
 • 5K
  21
 • 6-K
  23,5
 • 6K
  23
 • 7-K
  25
 • 7K
  24
 • 8-K
  26
 • 8K
  *
 • 9-K
  27
 • 9K
  26,5
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas GAZELLE CF се патики за бебиња.

Ретро дизајнот останува верен на моделот од 1991 година.

Едноставни линии и познатите три ленти адидас станаа симбол на урбаниот ретро стил.

Горниот дел од патиката е изработен од превртена кожа.

Гумениот ѓон е издржлив и добро се придржува на различни површини.

Двете лепенки овозможуваат лесно да ги облекувате и соблекувате.

Брендот adidas со децении е симбол на квалитетот.

СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ:

• Горен дел: превртена кожа, текстил

• Гумен ѓон

• Врзување со врвци

• Боја: Сина, бела

• Код напис: CQ3138

карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол Unisex
Возраст За бебе
Бренд ADIDAS
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
3K 19 9,5
4K 20 10
5K 21 11
5-K 22 12
6K 23 12,5
6-K 23,5 13
8-K 26 15,5
9K 26,5 16
9-K 27 16,5
7K 24 13,5
7-K 25 14

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

3.592 MKD
4.490 MKD
4.392 MKD
5.490 MKD
3.992 MKD
4.990 MKD
5.430 MKD
6.788 MKD
string(0) ""
string(0) ""