NIKE M2K TEKNO
NIKE M2K TEKNO
NIKE M2K TEKNO
NIKE M2K TEKNO
NIKE M2K TEKNO
NIKE M2K TEKNO
NIKE M2K TEKNO
NIKE M2K TEKNO
NIKE M2K TEKNO
NIKE M2K TEKNO
NIKE

NIKE M2K TEKNO

код на производ: AV4789-006
6.590,00 MKD
6.590,01 MKD
6.590,00 MKD
заштеда: 0,01 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  44
 • 10,5
  44.5
 • 11
  45
 • 11,5
  45.5
 • 12
  46
 • 12,5
  47
 • 13
  47.5
 • 13,5
  48
 • 14
  48.5
 • 15
  49
 • 6
  38.5
 • 6,5
  39
 • 7
  40
 • 7,5
  40.5
 • 8
  41
 • 8,5
  42
 • 9
  42.5
 • 9,5
  43
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Состав
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
големина EU veličina Величина во cm
6 38.5 24
6,5 39 24.5
7 40 25
7,5 40.5 25.5
8 41 26
8,5 42 26.5
9 42.5 27
9,5 43 27.5
10 44 28
10,5 44.5 28.5
11 45 29
11,5 45.5 29.5
12 46 30
12,5 47 30.5
13 47.5 31
13,5 48 31.5
14 48.5 32
15 49 33

остави коментар

слични производи

12.690,00 MKD
12.690,00 MKD
11.590,00 MKD
12.390,00 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер 928483-063
5.990,00 MKD
големина
140
152
164
176
2XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер BQ8468-010
3.283,00 MKD
заштеда 30%
4.690,00 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер AH2020-004
3.667,00 MKD
заштеда 25%
4.890,00 MKD
големина
10
11
12
13
14
2XL
3XL
4
5
6
7
8
9
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер 928483-677
5.990,00 MKD
големина
140
152
164
176
2XL
L
M
S
XL
XS
string(0) ""
string(0) ""