CHUCK TAYLOR ALL STAR
CHUCK TAYLOR ALL STAR
CHUCK TAYLOR ALL STAR
CHUCK TAYLOR ALL STAR
CONVERSE

CHUCK TAYLOR ALL STAR

код на производ: 3J236C
2.490 MKD
2.490 MKD
2.490 MKD
заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  32
 • 1.5
  33
 • 10.5
  27
 • 11
  28
 • 11.5
  28.5
 • 12
  29
 • 12.5
  30
 • 13
  31
 • 13.5
  31.5
 • 2
  33.5
 • 2.5
  34
 • 3
  35
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол Unisex
Возраст Мали деца
Бренд CONVERSE
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
13.5 31.5 19
10.5 27 17
11 28 17
11.5 28.5 17.5
12 29 18
12.5 30 18.5
13 31 19
1 32 19.5
1.5 33 20
2 33.5 20.5
2.5 34 21
3 35 22

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

3.592 MKD
4.490 MKD
4.392 MKD
5.490 MKD
3.992 MKD
4.990 MKD
5.432 MKD
6.790 MKD
string(0) ""
string(0) ""