WMNS CLASSIC CORTEZ NYLON
WMNS CLASSIC CORTEZ NYLON
WMNS CLASSIC CORTEZ NYLON
WMNS CLASSIC CORTEZ NYLON
WMNS CLASSIC CORTEZ NYLON
WMNS CLASSIC CORTEZ NYLON
WMNS CLASSIC CORTEZ NYLON
WMNS CLASSIC CORTEZ NYLON
WMNS CLASSIC CORTEZ NYLON
WMNS CLASSIC CORTEZ NYLON
WMNS CLASSIC CORTEZ NYLON
WMNS CLASSIC CORTEZ NYLON
WMNS CLASSIC CORTEZ NYLON
WMNS CLASSIC CORTEZ NYLON
WMNS CLASSIC CORTEZ NYLON
WMNS CLASSIC CORTEZ NYLON
NIKE

WMNS CLASSIC CORTEZ NYLON

код на производ: 749864-502
провери достапност
 • 10
  42
 • 10,5
  42.5
 • 11
  43
 • 11,5
  44
 • 12
  44.5
 • 12,5
  45
 • 13
  45.5
 • 13,5
  49
 • 14
  47
 • 15
  48
 • 5
  35.5
 • 5,5
  36
 • 6
  36.5
 • 6,5
  37.5
 • 7
  38
 • 7,5
  38.5
 • 8
  39
 • 8,5
  40
 • 9
  40.5
 • 9,5
  41
0+ komada na lageru
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Состав
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
големина EU veličina Величина во cm
10 42 27
11 43 28
12 44.5 29
13 45.5 30
14 47 31
15 48 32
5 35.5 22
6 36.5 23
7 38 24
8 39 25
9 40.5 26
5,5 36 22.5
6,5 37.5 23.5
7,5 38.5 24.5
8,5 40 25.5
9,5 41 26.5
10,5 42.5 27.5
11,5 44 28.5
12,5 45 29.5
13,5 49 33

остави коментар

слични производи

6.188,00 MKD
5.172,00 MKD
7.388,00 MKD
8.088,00 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Маица 829747-395
1.363,00 MKD
заштеда 15%
1.602,99 MKD
2.290,00 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Маица 831752-011
1.659,00 MKD
заштеда 51%
3.390,00 MKD
големина
2XS
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Маица 829747-697
1.254,00 MKD
заштеда 30%
1.792,00 MKD
2.390,00 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
string(0) ""
string(0) ""