STAN SMITH EL I
STAN SMITH EL I
STAN SMITH EL I
STAN SMITH EL I
STAN SMITH EL I
STAN SMITH EL I
STAN SMITH EL I
STAN SMITH EL I
STAN SMITH EL I
STAN SMITH EL I
ADIDAS

STAN SMITH EL I

код на производ: F34171
3.088 MKD
2.470 MKD
1.976 MKD
заштеда: 1.112 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10-K
  *
 • 10K
  *
 • 11-K
  *
 • 11K
  *
 • 12-K
  *
 • 12K
  *
 • 13-K
  *
 • 13K
  *
 • 4K
  20
 • 5-K
  22
 • 5K
  21
 • 6-K
  23,5
 • 6K
  23
 • 7-K
  25
 • 7K
  24
 • 8-K
  26
 • 8K
  *
 • 9-K
  27
 • 9K
  26,5
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол Unisex
Возраст За бебе
Бренд ADIDAS
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
4K 20 10
5K 21 11
5-K 22 12
6K 23 12,5
6-K 23,5 13
8-K 26 15,5
9K 26,5 16
9-K 27 16,5
7K 24 13,5
7-K 25 14

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""