EQT SUPPORT ADV
EQT SUPPORT ADV
EQT SUPPORT ADV
EQT SUPPORT ADV
ADIDAS

EQT SUPPORT ADV

код на производ: BB1302
8.588 MKD
8.588 MKD
4.294 MKD
заштеда: 4.294 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  44 2/3
 • 10,5
  45 1/3
 • 11
  46
 • 11,5
  46 2/3
 • 12
  47 1/3
 • 12,5
  48
 • 13
  48 2/3
 • 13,5
  49 1/3
 • 14
  50
 • 4
  36 2/3
 • 4,5
  37 1/3
 • 5
  38
 • 6
  39 1/3
 • 6,5
  40
 • 7
  40 2/3
 • 7,5
  41 1/3
 • 8
  42
 • 8,5
  42 2/3
 • 9
  43 1/3
 • 9,5
  44
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
10 44 2/3 28.5
11 46 29.5
12 47 1/3 30.5
13 48 2/3 31.5
14 50 32.5
4 36 2/3 22.5
4 20 10,5
5 38 23,5
6 39 1/3 24,5
7 40 2/3 25,5
8 42 26,5
9 43 1/3 27,5
10 44 2/3 28,5
11 46 29,5
12 47 1/3 30,5
13 48 2/3 31,5
14 50 32,5
6,5 40 25
7,5 41 1/3 26
8,5 42 2/3 27
9,5 44 28
10,5 45 1/3 29
11,5 46 2/3 30
12,5 48 31
13,5 49 1/3 32
4,5 37 1/3 23

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

3.592 MKD
4.490 MKD
4.392 MKD
5.490 MKD
3.992 MKD
4.990 MKD
5.430 MKD
6.788 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер DT7964
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.688 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DV2010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.839 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер GD9923
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.582 MKD
заштеда 30%
3.688 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер GE6225
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.002 MKD
заштеда 30%
4.288 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
string(0) ""
string(0) ""