SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
ADIDAS

SUPERSTAR J

код на производ: F33889
4.288 MKD
4.288 MKD
3.216 MKD
заштеда: 1.072 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 3
  *
 • 3-
  *
 • 4
  *
 • 4-
  *
 • 5
  *
 • 5-
  *
 • 6
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas SUPERSTAR J се унисекс детски патики кои уличниот стил го претвораат во елегантен и модерен стил.

Оваа верзија на легендарните патики за деца има кожен горен дел со сјајна потпетица и три линии за интересен и автентичен изглед.

Класичната гумена подлога и препознатливиот дел кај прстите го комплетираат изгледот на патиките SUPERSTAR.

 

Спецификации:

 • Детски унисекс патики

 • Плиток модел

 • Врзување

 • Горен дел: кожа

 • Гумен ѓон

 • Боја: бела

 • Шифра на артикл: F33889

карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За тинејџери
Бренд ADIDAS
Основната поделба Обувки

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер GD2816
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.952 MKD
заштеда 30%
2.788 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
152
158
164
170
176
56
62
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
Дуксер GD2813
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.673 MKD
заштеда 40%
2.788 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
68
74
80
86
92
98
string(0) ""
string(0) ""