SUPERSTAR C
SUPERSTAR C
SUPERSTAR C
SUPERSTAR C
SUPERSTAR C
SUPERSTAR C
SUPERSTAR C
SUPERSTAR C
SUPERSTAR C
SUPERSTAR C
ADIDAS

SUPERSTAR C

код на производ: CG6708

Чекори смело и биди забележана со женските патики adidas Falcon W.

3.688 MKD
3.688 MKD
2.766 MKD
заштеда: 922 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  *
 • 1-
  *
 • 10-K
  *
 • 10K
  *
 • 11-K
  *
 • 11K
  *
 • 12-K
  *
 • 12K
  *
 • 13-K
  *
 • 13K
  *
 • 2
  *
 • 2-
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

Чекори смело и биди забележана со женските патики adidas Falcon W.

Овој модел наоѓа инспирација од тркачки патики од 90-тите и ве освојува со својот атрактивен дизајн и супериорната удобност.

Горниот дел на патиките е направен во ретро стил со комбинирање на материјал од мрежа, велур и метални TPU елементи кои носат сјај и свежина.

Лесната EVA влошка го прави вашиот секој чекор совршено удобен, полни со енергија и подготвени за сите предизвици на денот.

Подигнатиот ѓон носи префинета силуета и спортска елеганција на градските улици.

Овие женски патики совршено се вклопуваат во различни модни стилови.

Комбинирајте смело и бидете забележани.

Спецификација:

• женски lifestyle патики

• Плиток модел

• Врзување

• Горен деч: текстил, кожа, TPU детали

• Среден ѓон EVА

• Систем за стабилизација на торзијата

• Гумен ѓон

• Боја: бела - - ftwr white/ftwr white/crystal white

• Код на производот: B28128

карактеристики вредност
Категорија Патики
Бренд ADIDAS
Основната поделба Обувки

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

3.592 MKD
4.490 MKD
4.392 MKD
5.490 MKD
3.992 MKD
4.990 MKD
5.432 MKD
6.790 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер GD9923
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.582 MKD
заштеда 30%
3.688 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер FM3288
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.582 MKD
заштеда 30%
3.688 MKD
големина
30
32
34
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
Дуксер GD2813
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.673 MKD
заштеда 40%
2.788 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
Дуксер DV2010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.839 MKD
големина
L
M
S
XL
string(0) ""
string(0) ""