W AIR MAX 97 LX

W AIR MAX 97 LX

Патики
код на производ: AR7621-200
12.790,00 MKD
12.790,00 MKD
заштеда: 3.837,00 MKD
 • 10
  42
 • 10,5
  42.5
 • 11
  43
 • 11,5
  44
 • 12
  44.5
 • 12,5
  45
 • 13
  45.5
 • 13,5
  49
 • 14
  47
 • 15
  48
 • 5
  35.5
 • 5,5
  36
 • 6
  36.5
 • 6,5
  37.5
 • 7
  38
 • 7,5
  38.5
 • 8
  39
 • 8,5
  40
 • 9
  40.5
 • 9,5
  41
2
1
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222

остави коментар

карактеристики вредност
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Комплетирајте outfit

3.968,03 MKD
5.290,00 MKD
7.290,00 MKD
1.338,02 MKD
1.912,00 MKD
2.390,00 MKD

Препорачани производи

5.257,74 MKD
6.573,00 MKD
9.390,00 MKD
3.740,85 MKD
4.401,00 MKD
6.288,00 MKD
4.337,20 MKD
6.196,00 MKD
7.290,00 MKD
4.473,76 MKD
6.392,00 MKD
7.990,00 MKD
string(0) ""