W AIR MAX 97 LX
NIKE

W AIR MAX 97 LX

код на производ: AR7621-200
12.790,00 MKD
9.592,00 MKD
9.592,00 MKD
заштеда: 3.198,00 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  42
 • 10,5
  42.5
 • 11
  43
 • 11,5
  44
 • 12
  44.5
 • 12,5
  45
 • 13
  45.5
 • 13,5
  49
 • 14
  47
 • 15
  48
 • 5
  35.5
 • 5,5
  36
 • 6
  36.5
 • 6,5
  37.5
 • 7
  38
 • 7,5
  38.5
 • 8
  39
 • 8,5
  40
 • 9
  40.5
 • 9,5
  41
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Sastav
Kategorija Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
големина EU veličina Величина во cm
10 42 27
11 43 28
12 44.5 29
13 45.5 30
14 47 31
15 48 32
5 35.5 22
6 36.5 23
7 38 24
8 39 25
9 40.5 26
5,5 36 22.5
6,5 37.5 23.5
7,5 38.5 24.5
8,5 40 25.5
9,5 41 26.5
10,5 42.5 27.5
11,5 44 28.5
12,5 45 29.5
13,5 49 33

остави коментар

слични производи

12.690,00 MKD
7.290,00 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Маица BV7495-010
1.990,00 MKD
големина
2XL
3XL
4XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Маица AH5296-100
1.990,00 MKD
големина
2XL
3XL
4XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер 928483-060
2.935,00 MKD
заштеда 30%
4.193,00 MKD
5.990,00 MKD
големина
140
152
164
176
2XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер BV6010-010
4.690,00 MKD
големина
2XL
3XL
4XL
L
M
S
XL
XS
string(0) ""
string(0) ""