STAN SMITH CF C
STAN SMITH CF C
STAN SMITH CF C
STAN SMITH CF C
STAN SMITH CF C
STAN SMITH CF C
STAN SMITH CF C
STAN SMITH CF C
STAN SMITH CF C
STAN SMITH CF C
ADIDAS

STAN SMITH CF C

код на производ: B32706

adidas STAN SMITH CF C унисекс патиките за деца се инспирирани од легендарната тениска ѕвезда Stan Smith.

3.388 MKD
2.710 MKD
2.168 MKD
заштеда: 1.220 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  33
 • 1-
  33,5
 • 10-K
  28,5
 • 10K
  28
 • 11-K
  30
 • 11K
  29
 • 12-K
  31
 • 12K
  30,5
 • 13-K
  32
 • 13K
  31,5
 • 2
  34
 • 2-
  35
 • 3
  35,5
 • 3-
  36
 • 4
  36 2/3
 • 4-
  37 1/3
 • 5
  38
 • 5-
  38 2/3
 • 6
  39 1/3
 • 6-
  40
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas STAN SMITH CF C унисекс патиките за деца се инспирирани од легендарната тениска ѕвезда Stan Smith.

Дизајнирани за тениските терени од седумдесетите, набрзо станаа дел од секојдневниот стил поради својот опуштен изглед.

Оваа детска верзија го задржува легендарниот изглед, но додава лепенки наместо врвците за полесно обување и собување.

Мазниот горен дел има мека постава која обезбедува максимален комфор.

Спецификација:

 • Боја: бела, розева
 • Закопчување со лепенки
 • Кожен горен дел
 • OrthoLite® постава
 • Гумен ѓон
 • Шифра на артиклот: B32706
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За девојчиња
Возраст Мали деца
Бренд ADIDAS
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
10K 28 17
10-K 28,5 17,5
11K 29 18
13-K 32 20
2 34 21
11-K 30 18,3
12K 30,5 18,7
12-K 31 19
13K 31,5 19,5
1 33 20,3
1- 33,5 20,7
2- 35 21,7
3- 36 22
3 35,5 21,9
4- 37 1/3 23
4 36 2/3 22,5
5 38 23,5
5- 38 2/3 24
6 39 1/3 24,5
6- 40 25

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

3.592 MKD
4.490 MKD
4.392 MKD
5.490 MKD
3.992 MKD
4.990 MKD
5.432 MKD
6.790 MKD
string(0) ""
string(0) ""