AIR MAX 90 ULTRA MID WINTER AIR MAX 90 ULTRA MID WINTER

AIR MAX 90 ULTRA MID WINTER

Патики
код на производ: 924458-003
10.690,00 MKD
7.483,01 MKD
заштеда: 3.207,00 MKD
 • 10
  44
 • 10,5
  44.5
 • 11
  45
 • 11,5
  45.5
 • 12
  46
 • 12,5
  47
 • 13
  47.5
 • 13,5
  48
 • 14
  48.5
 • 15
  49.5
 • 6
  38.5
 • 6,5
  39
 • 7
  40
 • 7,5
  40.5
 • 8
  41
 • 8,5
  42
 • 9
  42.5
 • 9,5
  43
2
1
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222

остави коментар

карактеристики вредност
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Комплетирајте outfit

4.613,00 MKD
6.590,00 MKD
1.112,00 MKD
1.390,00 MKD
1.990,00 MKD
string(0) ""