STAN SMITH CF C
STAN SMITH CF C
STAN SMITH CF C
STAN SMITH CF C
STAN SMITH CF C
STAN SMITH CF C
STAN SMITH CF C
STAN SMITH CF C
STAN SMITH CF C
STAN SMITH CF C
ADIDAS

STAN SMITH CF C

код на производ: M20607

adidas STAN SMITH CF C патиките за деца имаат едноставен дизајн и класичен стил кој секогаш е во тренд.

3.388 MKD
3.388 MKD
2.372 MKD
заштеда: 1.016 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  *
 • 1-
  *
 • 10-K
  *
 • 10K
  *
 • 11-K
  *
 • 11K
  *
 • 12-K
  *
 • 12K
  *
 • 13-K
  *
 • 13K
  *
 • 2
  *
 • 2-
  *
 • 3
  *
 • 3-
  *
 • 4
  *
 • 4-
  *
 • 5
  *
 • 5-
  *
 • 6
  *
 • 6-
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas STAN SMITH CF C патиките за деца имаат едноставен дизајн и класичен стил кој секогаш е во тренд.

Поради тоа, овој легендарен модел од почетокот на 70-тите стана култен помеѓу припадниците на сите генерации.

Со плиткиот профил, горниот дел направен од кожа и синтетика и перфорацијата од страните, STAN SMITH унисекс патиките за деца му оддаваат чест на легендарниот дизајн.

Трите лепенки едноставно се одлепуваат и овозможуваат лесно обување на патиките.

Спецификација:

 • Лепенки
 • Горен дел: природна кожа, синтетика
 • Текстилна постава
 • Гумен ѓон
 • Боја: бела- ftwr white/ftwr white/green
 • Шифра на артиклот: M20607
карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст Мали деца
Бренд ADIDAS
Основната поделба Обувки

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""