CHUCK TAYLOR ALL STAR DAINTY
CONVERSE

CHUCK TAYLOR ALL STAR DAINTY

код на производ: 537216C
3.890 MKD
3.890 MKD
2.334 MKD
заштеда: 1.556 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 35,5
  *
 • 36
  *
 • 37
  *
 • 37,5
  *
 • 38
  *
 • 38,5
  *
 • 39
  *
 • 40
  *
 • 40,5
  *
 • 41
  *
 • 42
  *
 • 42,5
  *
 • 43
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд CONVERSE
Основната поделба Обувки

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""