PRO BLAZE STRAP
CONVERSE

PRO BLAZE STRAP

код на производ: 650088C
3.590 MKD
2.890 MKD
1.445 MKD
заштеда: 2.145 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  32
 • 1.5
  33
 • 10
  *
 • 10.5
  27
 • 11
  28
 • 11.5
  28.5
 • 12
  29
 • 12.5
  30
 • 13
  31
 • 13.5
  31.5
 • 2
  33.5
 • 2.5
  34
 • 3
  35
 • 3.5
  36
 • 4
  36.5
 • 4.5
  37
 • 5
  37.5
 • 5,5
  *
 • 6
  39
 • 6.5
  39.5
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За момчиња
Возраст Мали деца
Бренд CONVERSE
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
10.5 27 17
11 28 17
11.5 28.5 17.5
12 29 18
12.5 30 18.5
13 31 19
13.5 31.5 19
1 32 19.5
1.5 33 20
2 33.5 20.5
2.5 34 21
3 35 22
3.5 36 22.5
4 36.5 23
4.5 37 23.5
5 37.5 24
6 39 24.7
6.5 39.5 25

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""