FALCON W
FALCON W
FALCON W
FALCON W
FALCON W
FALCON W
FALCON W
FALCON W
FALCON W
FALCON W
FALCON W
FALCON W
FALCON W
FALCON W
FALCON W
FALCON W
FALCON W
FALCON W
ADIDAS

FALCON W

код на производ: B28128
6.188 MKD
6.188 MKD
4.641 MKD
заштеда: 1.547 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 3
  35.5
 • 3-
  36
 • 4
  36 2/3
 • 4-
  37 1/3
 • 5
  38
 • 5-
  38 2/3
 • 6
  39 1/3
 • 6-
  40
 • 7
  40 2/3
 • 7-
  41 1/3
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

Чекорете смело во женските патики adidas Falcon W.

Овој модел наоѓа инспирација во тркачките патики од 90-тите и ве освојува со својот атрактивен дизајн и супериорна удобност.

Горниот дел на патиките е изработен во ретро стил комбинирајќи мрежест материјал, велур и металик TPU елементи кои носат сјај и свежина.

Лесниот среде ѓон EVA го прави секој ваш чекор совршено удобен, а притоа остануваат вашите стапала полни со енергија и подготвени за сите предизвици во денот.

Подигнатиот ѓон носи префинета силуета и спортска елеганција на градските улици.

Овие женски патики совршено се вклопуваат во различни модни стилови.

Спецификации:

 • Женски патики lifestyle

 • Плиток модел

 • Врзување

 • Горен дел: текстил, кожа, детали TPU

 • Среден ѓон ЕВА

 • Гумен ѓон

 • Боја: бела

 • Шифра на артикл: B28128

карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
3 35.5 21.9
3- 36 22
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 23
5 38 23.5
5- 38 2/3 24
6 39 1/3 24.5
6- 40 25
7 40 2/3 25.5
7- 41 1/3 26
3-

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

3.592 MKD
4.490 MKD
4.392 MKD
5.490 MKD
3.992 MKD
4.990 MKD
5.430 MKD
6.788 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер EC1874
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.573 MKD
заштеда 40%
4.288 MKD
големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
Дуксер BS4945
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.553 MKD
заштеда 40%
7.588 MKD
11.088 MKD
големина
2XL
2XS
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер DV2635
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.573 MKD
заштеда 40%
4.288 MKD
големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
Дуксер FL4134
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.393 MKD
заштеда 40%
3.988 MKD
големина
30
32
34
36
38
40
42
44
46
string(0) ""
string(0) ""