W373
W373
W373
W373
W373
W373
W373
W373
W373
W373
NEW BALANCE

W373

код на производ: WL373PSP
3.690 MKD
2.767 MKD
1.937 MKD
заштеда: 1.753 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  41.5
 • 10,5
  42.5
 • 11
  43
 • 11,5
  43.5
 • 12
  44
 • 12,5
  44.5
 • 13
  45.5
 • 13,5
  *
 • 14
  *
 • 15
  *
 • 5
  35.5
 • 5,5
  36
 • 6
  36.5
 • 6,5
  37
 • 7
  37.5
 • 7,5
  38
 • 8
  39
 • 8,5
  40
 • 9
  40.5
 • 9,5
  41
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд NEW BALANCE
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
10 41.5 27
11 43 28
12 44 29
13 45.5 30
5 35.5 22
6 36.5 23
7 37.5 24
8 39 25
9 40.5 26
5,5 36 22.5
6,5 37 23.5
7,5 38 24.5
8,5 40 25.5
9,5 41 26.5
10,5 42.5 27.5
11,5 43.5 28.5
11,5 28.5
12,5 44.5 29.5

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""