SAMBAROSE W
SAMBAROSE W
SAMBAROSE W
SAMBAROSE W
SAMBAROSE W
SAMBAROSE W
SAMBAROSE W
SAMBAROSE W
SAMBAROSE W
SAMBAROSE W
ADIDAS

SAMBAROSE W

код на производ: AQ1134

adidas SAMBAROSE W се женски патики кои со својот дизајн ви кажуваат да се искачите на врвот и да останете таму.

6.188 MKD
6.188 MKD
6.188 MKD
заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 3
  35.5
 • 3-
  36
 • 4
  36 2/3
 • 4-
  37 1/3
 • 5
  38
 • 5-
  38 2/3
 • 6
  39 1/3
 • 6-
  40
 • 7
  40 2/3
 • 7-
  41 1/3
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas SAMBAROSE W се женски патики кои со својот дизајн ви кажуваат да се искачите на врвот и да останете таму.

Овој модел на патики ја оживува легендарната икона Самба, позната по класичниот фудбалски изглед, но во нов стил на улична мода.

Имаат подигнат гумен ѓон и совршено мек горен дел изработен од кожа со врвен квалитет.

Совршено удобната влошка ќе ви го направи секој чекор лесен и пријатен.

Облечете ги adidas SAMBAROSE патиките и издвојте се во толпата.

Овој момент е создаден токму за вас.

Спецификација:

• женски lifestyle патики

• Плиток профил

• Врзување

• Текстилна постава

• Горен дел: природна кожа, синтетика

• OrthoLite® влошка

• Гумен ѓон

• Боја: бела - ftwr white/core black/GUM5

• Код на производ: AQ1134

карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
3 35.5 21.9
3- 36 22
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 23
5 38 23.5
5- 38 2/3 24
6 39 1/3 24.5
6- 40 25
7 40 2/3 25.5
7- 41 1/3 26
3-

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

3.592 MKD
4.490 MKD
4.392 MKD
5.490 MKD
3.992 MKD
4.990 MKD
5.432 MKD
6.790 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер DV2635
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.573 MKD
заштеда 40%
4.288 MKD
големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
Дуксер GC6792
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.582 MKD
заштеда 30%
3.688 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Дуксер FM3307
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.213 MKD
заштеда 40%
3.688 MKD
големина
30
32
34
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
Дуксер DU9540
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.401 MKD
заштеда 20%
3.001 MKD
4.288 MKD
големина
32
33
34
34,5
35
35,5
36
36,5
37,5
38
38,5
39,5
40
string(0) ""
string(0) ""