UA OLD SKOOL
UA OLD SKOOL
UA OLD SKOOL
UA OLD SKOOL
UA OLD SKOOL
UA OLD SKOOL
UA OLD SKOOL
UA OLD SKOOL
UA OLD SKOOL
UA OLD SKOOL
VANS

UA OLD SKOOL

код на производ: VD3HY28-BLKW
провери достапност
 • 35
  *
 • 35,5
  *
 • 36
  *
 • 36,5
  *
 • 37
  *
 • 37,5
  *
 • 38
  *
 • 38,5
  *
 • 39,5
  *
 • 40
  *
 • 40,5
  *
 • 41
  *
 • 41,5
  *
 • 42
  *
 • 42,5
  *
 • 43
  *
 • 43,5
  *
 • 44
  *
 • 44,5
  *
 • 45,5
  *
0+ komada na lageru
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Unisex
Цел LIFESTYLE
Бренд VANS
Возраст За возрасни

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

2.723,00 MKD
3.890,00 MKD
2.723,00 MKD
3.890,00 MKD
9.621,00 MKD
10.690,00 MKD
string(0) ""
string(0) ""