STAN SMITH CF C
STAN SMITH CF C
STAN SMITH CF C
STAN SMITH CF C
STAN SMITH CF C
STAN SMITH CF C
STAN SMITH CF C
STAN SMITH CF C
STAN SMITH CF C
STAN SMITH CF C
ADIDAS

STAN SMITH CF C

код на производ: AQ6273

adidas STAN SMITH CF C се детски унисекс патики со едноставен дизајн и класичен спортски стил кој секогаш е во тренд.

3.388 MKD
2.710 MKD
2.168 MKD
заштеда: 1.220 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  *
 • 1-
  *
 • 10-K
  *
 • 10K
  *
 • 11-K
  *
 • 11K
  *
 • 12-K
  *
 • 12K
  *
 • 13-K
  *
 • 13K
  *
 • 2
  *
 • 2-
  *
 • 3
  *
 • 3-
  *
 • 4
  *
 • 4-
  *
 • 5
  *
 • 5-
  *
 • 6
  *
 • 6-
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas STAN SMITH CF C се детски унисекс патики со едноставен дизајн и класичен спортски стил кој секогаш е во тренд.

Затоа, овој легендарен модел од раните '70-ти стана култен меѓу припадниците на сите генерации.

Плитко исечени, со кожен и синтетички горен дел и перфорација од страните, STAN SMITH унисекс детските патики му оддаваат чест на овој легендарен дизајн.

Малку забава за децата носи шарениот детаљ на петата кој ја привлекува светлината и створа цел спектар на бои.

Трите лепенки едноставно се одлепуваат и овозможуваат лесно обување/собување на патиките.

Зошто и децата да не уживаат во удобноста на легендарната STAN SMITH колекција!

Спецификација:

 • Унисекс детски патики
 • Три лепенки
 • Горен дел: природна кожа, синтетика
 • Текстилна постава
 • Гумен ѓон
 • Боја: бела - metallic silver/metallic silver/ftwr white
 • Шифра на артиклот: AQ6273 
карактеристики вредност
Категорија Патики
Бренд ADIDAS
Основната поделба Обувки

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер DV0858
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.993 MKD
заштеда 40%
4.988 MKD
големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
Дуксер GD2816
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.952 MKD
заштеда 30%
2.788 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
152
158
164
170
176
56
62
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
Дуксер GD3897
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.372 MKD
заштеда 30%
3.388 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Дуксер FM3288
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.582 MKD
заштеда 30%
3.688 MKD
големина
30
32
34
36
38
40
42
44
46
string(0) ""
string(0) ""