HUARACHE RUN ULTRA SE (PS)
NIKE

HUARACHE RUN ULTRA SE (PS)

код на производ: AA3051-800
5.590 MKD
3.354 MKD
2.683 MKD
заштеда: 2.907 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1.5Y
  33
 • 10.5C
  *
 • 10C
  27
 • 11.5C
  *
 • 11C
  28
 • 12.5C
  *
 • 12C
  29.5
 • 13.5C
  *
 • 13C
  31
 • 1Y
  32
 • 2.5Y
  34
 • 2Y
  33.5
 • 3Y
  35
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За девојчиња
Возраст Мали деца
Бренд NIKE
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
1.5Y 33 2.5
11C 28 17
12C 29.5 18
13C 31 19
1Y 32 20
2.5Y 34 21.5
2Y 33.5 21
3Y 35 22
10C 27 16

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

3.592 MKD
4.490 MKD
4.392 MKD
5.490 MKD
3.992 MKD
4.990 MKD
5.432 MKD
6.790 MKD
string(0) ""
string(0) ""