БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Патики W AIR MAX 270
NIKE Патики W AIR MAX 270
NIKE Патики W AIR MAX 270
NIKE Патики W AIR MAX 270
NIKE Патики W AIR MAX 270
NIKE Патики W AIR MAX 270
NIKE Патики W AIR MAX 270
NIKE Патики W AIR MAX 270
NIKE Патики W AIR MAX 270
NIKE Патики W AIR MAX 270
NIKE

NIKE Патики W AIR MAX 270

код на производ: AH6789-601
10.290 MKD
10.290 MKD
8.232 MKD
заштеда: 2.058 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Одреди величина
 • 42
  42
 • 42,5
  *
 • 43
  *
 • 44
  *
 • 44.5
  *
 • 12,5
  *
 • 45.5
  *
 • 13,5
  *
 • 47
  *
 • 15
  *
 • 35
  35
 • 36
 • 36.5
 • 37.5
  *
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
 • 40.5
 • 41
  *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Max 270 се женски патики кои се одликуваат со супериорна удобност. Тие се еден од првите легендарни lifestyle модели. Носејќи ги овие патики, вие го покажувате вашиот храбар став. Дизајнот црпи инспирација од Air Max иконата, прикажувајќи ги најголемите иновации на Nike во широка палета на бои. Max Аir 270 воздушната единица ви нуди целодневна удобност. Плетениот синтетички горен дел дава овозможува оптимална циркулација на воздух. Полнењето во средниот ѓон дава чувство на мекост и удобност. Растегливата конструкција овозможува персонализирано вклопување. Гуменото газиште овозможува влечна сила и издржливост.

Спецификација:

• Женски патики

• Врзување

• Единица за воздух Max Air 270

• Ткаен и синтетички горен дел

• Пена во меѓуѓонот

• Мрежести детали за воздушесто чувство

• Лента за повлекување

• Гумено газиште

карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За возрасни
Бренд NIKE
Пол За жени
Основната поделба Обувки

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер DM6125-601
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.263 MKD
заштеда 30%
6.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер CW4296-063
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.552 MKD
заштеда 20%
8.190 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DM7657-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DQ5097-609
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.143 MKD
заштеда 30%
4.490 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики DJ9946-200
8.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DJ6209-100
6.792 MKD
заштеда 20%
8.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5