CL LTHR
CL LTHR
CL LTHR
CL LTHR
CL LTHR
CL LTHR
CL LTHR
CL LTHR
CL LTHR
CL LTHR
REEBOK

CL LTHR

код на производ: 2267
5.490 MKD
5.490 MKD
4.392 MKD
заштеда: 1.098 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 40,5
  40.5
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 42,5
  42.5
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 44,5
  44.5
 • 45
  45
 • 45,5
  45.5
 • 46
  46
 • 47
  47
 • 47,5
  *
 • 48,5
  48.5
 • 49
  49
 • 50
  50
 • 50,5
  50.5
 • 51
  51
 • 52,5
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

Безвременски и класични - машките патики Reebok Classic Leather се секогаш актуелни.

Горниот дел од патиките е изработен од мека кожа за пријатно чувство во текот на целиот ден.

Специјално дизајнираната влошка додава удобност и стабилност на вашите нозе.

Пената EVA во средниот ѓон обезбедува лесна поддршка на секој чекор.

Гумениот ѓон е дизајниран за голема издржливост и прилагодување на разни површини.

 

Спецификации:

 • Горен дел: кожа

 • EVA пена во средниот ѓон

 • Издржлив ѓон од гума

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: 2267

карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд REEBOK
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
39 39 25
40 40 25.5
41 41 26.5
42 42 27
43 43 28
44 44 28.5
45 45 29.5
46 46 30.5
47 47 31
49 49 32.5
50 50 33
51 51 34
40,5 40.5 26
42,5 42.5 27.5
44,5 44.5 29
45,5 45.5 30
48,5 48.5 32
50,5 50.5 33.5

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""