NIKE CORTEZ BASIC SL (GS)
NIKE

NIKE CORTEZ BASIC SL (GS)

код на производ: 904764-105
провери достапност
 • 1.5Y
  33
 • 10.5C
  *
 • 10C
  27
 • 11.5C
  *
 • 11C
  28
 • 12.5C
  *
 • 12C
  29.5
 • 13.5C
  *
 • 13C
  31
 • 1Y
  32
 • 2Y
  33.5
 • 3.5Y
  35.5
 • 3Y
  35
 • 4.5Y
  36.5
 • 4Y
  36
 • 5.5Y
  38
 • 5Y
  37.5
 • 6.5Y
  39
 • 6Y
  38.5
 • 7Y
  40
0+ komada na lageru
Sačuvajte u listi želja
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За девојчиња
Возраст За тинејџери
Бренд NIKE
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
11C 28 17
12C 29.5 18
13C 31 19
1Y 32 20
2Y 33.5 21
3Y 35 22
4Y 36 23
5Y 37.5 23.5
6Y 38.5 24
10C 27 16
7Y 40 25

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер CJ7426-104
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.793 MKD
заштеда 30%
3.990 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер 457127-023
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.794 MKD
заштеда 40%
2.990 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
string(0) ""
string(0) ""