CHUCK TAYLOR ALL STAR
CONVERSE

CHUCK TAYLOR ALL STAR

код на производ: 1J793C
3.890 MKD
3.890 MKD
3.890 MKD
заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  44
 • 10,5
  44.5
 • 11
  45
 • 11,5
  46
 • 12
  46.5
 • 13
  48
 • 3
  35
 • 3,5
  36
 • 4
  36.5
 • 4,5
  37
 • 5
  37.5
 • 5,5
  38
 • 6
  39
 • 6,5
  39.5
 • 7
  40
 • 7,5
  41
 • 8
  41.5
 • 8,5
  42
 • 9
  42.5
 • 9,5
  43
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол Unisex
Возраст За возрасни
Бренд CONVERSE
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
3 35 22
4 36.5 23
5 37.5 24
6 39 24.7
7 40 25.5
8 41.5 26.5
9 42.5 27.5
10 44 28.5
11 45 29.5
12 46.5 30.5
13 48 31.5
3,5 36 22.5
4,5 37 23.5
5,5 38 24.5
6,5 39.5 25
7,5 41 26
8,5 42 27
9,5 43 28
10,5 44.5 29
11,5 46 30

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""