SUPERSTAR W
SUPERSTAR W
SUPERSTAR W
SUPERSTAR W
SUPERSTAR W
SUPERSTAR W
SUPERSTAR W
SUPERSTAR W
SUPERSTAR W
SUPERSTAR W
ADIDAS

SUPERSTAR W

код на производ: BY9180
6.288,00 MKD
4.588,01 MKD
4.588,00 MKD
заштеда: 1.700,00 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 3
  35.5
 • 3-
  36
 • 4
  36 2/3
 • 4-
  37 1/3
 • 5
  38
 • 5-
  38 2/3
 • 6
  39 1/3
 • 6-
  40
 • 7
  40 2/3
 • 7-
  41 1/3
 • 8
  42
 • 8-
  42 2/3
 • 9
  43 1/3
 • 9-
  44
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Состав
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд ADIDAS
Возраст За возрасни
големина EU veličina Величина во cm
3 35.5 21.9
3- 36 22
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 23
5 38 23.5
5- 38 2/3 24
6 39 1/3 24.5
6- 40 25
7 40 2/3 25.5
7- 41 1/3 26
8 42 26.5
8- 42 2/3 27
9 43 1/3 27.5
9- 44 28
3-

остави коментар

слични производи

11.990,00 MKD
8.688,00 MKD
11.990,00 MKD
8.690,00 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Маица DH3052
1.988,00 MKD
заштеда 20%
2.488,00 MKD
големина
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Дуксер BS4945
6.829,00 MKD
заштеда 10%
7.588,00 MKD
11.088,00 MKD
големина
2XL
2XS
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Маица CX1895
1.588,00 MKD
заштеда 11%
1.788,00 MKD
големина
2XL
3XL
L
M
S
XL
XS
XXS
Sačuvano u omiljne
Дуксер DU9540
3.001,00 MKD
заштеда 30%
4.288,00 MKD
големина
32
33
34
34,5
35
35,5
36
36,5
37,5
38
38,5
39,5
40
string(0) ""
string(0) ""