SUEDE PLATFORM LUNALUX WN'S
SUEDE PLATFORM LUNALUX WN'S
SUEDE PLATFORM LUNALUX WN'S
SUEDE PLATFORM LUNALUX WN'S
SUEDE PLATFORM LUNALUX WN'S
SUEDE PLATFORM LUNALUX WN'S
SUEDE PLATFORM LUNALUX WN'S
SUEDE PLATFORM LUNALUX WN'S
SUEDE PLATFORM LUNALUX WN'S
SUEDE PLATFORM LUNALUX WN'S
PUMA

SUEDE PLATFORM LUNALUX WN'S

код на производ: 366111-02
6.790 MKD
5.092 MKD
3.564 MKD
заштеда: 3.226 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  *
 • 10,5
  *
 • 11
  *
 • 11,5
  *
 • 12
  *
 • 12,5
  *
 • 3
  35.5
 • 3,5
  *
 • 4
  37
 • 4,5
  *
 • 5
  38
 • 5,5
  *
 • 6
  39
 • 6,5
  *
 • 7
  40.5
 • 7,5
  *
 • 8
  42
 • 8,5
  *
 • 9
  43
 • 9,5
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд PUMA
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
3 35.5
4 37
5 38
6 39
7 40.5
8 42
9 43

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

3.592 MKD
4.490 MKD
4.392 MKD
5.490 MKD
3.992 MKD
4.990 MKD
5.432 MKD
6.790 MKD
string(0) ""
string(0) ""