BASKET BOW WN'S
BASKET BOW WN'S
BASKET BOW WN'S
BASKET BOW WN'S
BASKET BOW WN'S
BASKET BOW WN'S
BASKET BOW WN'S
BASKET BOW WN'S
BASKET BOW WN'S
BASKET BOW WN'S
PUMA

BASKET BOW WN'S

код на производ: 367319-03
6.190 MKD
6.190 MKD
3.714 MKD
заштеда: 2.476 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  *
 • 10.5
  *
 • 11
  *
 • 11.5
  *
 • 12
  *
 • 13
  *
 • 3
  35.5
 • 3.5
  36
 • 4
  37
 • 4.5
  37.5
 • 5
  38
 • 5.5
  38.5
 • 6
  39
 • 6.5
  40
 • 7
  40.5
 • 7.5
  41
 • 8
  42
 • 8.5
  42.5
 • 9
  43
 • 9.5
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд PUMA
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
3 35.5
4 37
5 38
6 39
7 40.5
8 42
3.5 36
4.5 37.5
5.5 38.5
6.5 40
7.5 41
8.5 42.5
9 43

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""